خانه / اخبار موبایل / اپیکیشن Samsung Apps بر روی ایرانیان باز شد!

اپیکیشن Samsung Apps بر روی ایرانیان باز شد!

Capture

سامسونگ در خرداد ماه سال ۹۲ دسترسی کاربران ایرانی به فروشگاه نرم‌افزار خود را مسدود کرد، اما دقیقا مشخص نشد که دلیل بسته شدن سامسونگ اپس در ایران چه بوده‌، دفتر سامسونگ هم در ایران دلیل واضح و مشخصی را برای این محدودیت بیان نکرد، اما اغلب بر این باور بودند که تحریم‌ها و فشارهای مختلف دولت‌های غربی بر شرکت‌های کره‌ای باعث این محدودیت بوده است.

اما خبر خوبی برای شما ایرانیان عزیز داریم و آن هم اینکه سامسونگ اپس در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته است، دقیقا نمی‌دانیم که این رفع محدودیت به صورت موقتی بوده و یا تغییری در سیاست کلی سامسونگ برای بازار ایران ایجاد شده است.

از همان اوایل تابستان سال گذشته سامسونگ تبلیغات خود برای محصولات موبایل را نیز در کشور محدود کرد و دیگر شاهد بیل‌بردها و تبلیغات محیطی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌‌های سامسونگ نبوده‌ایم. دفتر سامسونگ هیچ‌وقت پاسخ‌گوی دلیل این محدودیت‌ها نبود. اما از چند روز پیش بصورت محدود تبلیغات محیطی سامسونگ برای پرچمدار جدید این شرکت آغاز شده است و می‌توان در برخی مناطق تبلیغ گلکسی اس ۵ را مشاهده کرد. شاید خبر خوب دیگر برای طرفدران این برند، شروع به کار رسمی سامسونگ‌موبایل در کشور باشد.

Samsung

همچنین ببینید

طرح اولیه کهکشان بعدی سامسونگ (گلکسی نوت ۴)

اواخر روز گذشته، در صفحات مجازی خبری مبنی بر اینکه صفحه نمایش سامسونگ گلکسی نوت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *